
Прокладка клапанної кришки (вир-во Mobis)
670 ₴
- В наявності
- Код: 6100725571
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка клапанної кришки (вир-во Mobis)
Номер деталі 22441300000000000, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x200x1мм., орієнтовна вага - 0,05600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22441300000000000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Виробник | Mobis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05600 кг |
| Висота | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
