
Прокладка клапанної кришки (вир-во Mobis)
680 ₴
- В наявності
- Код: 6100725572
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка клапанної кришки (вир-во Mobis)
Номер деталі 2,24413E+26, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x180x40мм., орієнтовна вага - 0,12700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 224413000000000012748587008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Виробник | Mobis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12700 кг |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
