
Шків колінвалу (вир-во Mobis)
3 590 ₴
- В наявності
- Код: 6100730671
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків колінвалу (вир-во Mobis)
Номер деталі 2,31243E+25, призначена для KIA, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x160x60мм., орієнтовна вага - 1,85500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23124299999999998025531392 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.85500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 590 ₴
