
Ролик натяжний ременя кондиціонера HYUNDAI/KIA SPORTAGE, TUCSON, CARENS (вир-во Mobis)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6100730729
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ролик натяжний ременя кондиціонера HYUNDAI/KIA SPORTAGE, TUCSON, CARENS (вир-во Mobis)
Номер деталі 231292D520, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x140x60мм., орієнтовна вага - 0,43000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 231292D520 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Lantra, Coupe, Carens, Accent, Getz, I30, Pro Ceed, Tucson, Rio, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato, Matrix |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43000 кг |
| Довжина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
