
Прокладка піддону картера АКПП MB (вир-во FEBI)
350 ₴
- В наявності
- Код: 6417831463
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка піддону картера АКПП MB (вир-во FEBI)
Номер деталі 10072, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x450x50мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10072 |
| Вид прокладки | КПП |
| Стан | Новий |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
