
Підшипник вижимний CITROEN, FIAT, PEUGEOT (Вир-во SKF)
990 ₴
- В наявності
- Код: 6900150309
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник вижимний CITROEN, FIAT, PEUGEOT (Вир-во SKF)
Номер деталі VKC 2239, призначена для FIAT, PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x70мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKC 2239 |
| Виробник | SKF |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | XM, Boxer, Ducato, Jumper, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴
