
Підшипник маточини DAEWOO MATIZ передн. міст (Вир-во COMPLEX)
430 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900211937
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини DAEWOO MATIZ передн. міст (Вир-во COMPLEX)
Номер деталі CX423, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x40мм., орієнтовна вага - 0,43800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CX423 |
| Виробник | Complex |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43800 кг |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴/комплект
