
Датчик стоп-сигналу AUDI, SKODA, VW (вир-во Vernet)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6900244083
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик стоп-сигналу AUDI, SKODA, VW (вир-во Vernet)
Номер деталі BS4573, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BS4573 |
| Виробник | VERNET |
| Стан | Новий |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | X40, X70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
