
Прокладка ущільн.форсунки BMW E30/E28/E34 2.4D (вир-во Bosch)
230 ₴
- В наявності
- Код: 6900256992
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ущільн.форсунки BMW E30/E28/E34 2.4D (вир-во Bosch)
Номер деталі 2 430 105 044, призначена для BMW, ALFA ROMEO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 1x2x1мм., орієнтовна вага - 0,00100кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2 430 105 044 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина | 1 мм |
| Виробник | Bosch |
| Сумісність з моделлю | 3, 155 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00100 кг |
| Висота | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
