
Кільце ущільнювача форсунки CR (вир-во Bosch)
270 ₴
- В наявності
- Код: 6900258839
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільце ущільнювача форсунки CR (вир-во Bosch)
Номер деталі F 00V P01 004, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x10x1мм., орієнтовна вага - 0,00500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 00V P01 004 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип форсунки | Common Rail |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Porsche, Volvo, Volkswagen, Audi, Hyundai, Skoda, Jaguar, Seat, Kia |
| Сумісність з моделлю | XC60, XC70, XF, C30, Elantra, Yeti, Eos, C70, Caddy, Carens, Carnival, Cayenne, Ceed, Range Rover Evoque, Golf, Q3, i20, Mohave, Q2, i40, Ibiza, Beetle, ix35, ix55, Jetta, E-Pace, Accent i25, Leon, Pro Ceed, Discovery Sport, Multivan, XE, f-pace, xf sportbrake, Octavia, Optima, Passat, Phaeton, Stinger, Q5, Q7, Range Rover Sport, Rapid, Rio, Range Rover Velar, S40, S60, S80, Santa Fe, Scirocco, I30, Sharan, Sorento, Soul, Sportage, Superb, Tiguan, Toledo, A1, Touareg, A3, A4, A5, A6, A8, Touran, Transporter, TT, Karoq, Tucson, Alhambra, Ateca, Altea, V40, V50, V70, Crafter, Defender, Discovery |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.00500 кг |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
