
Фільтр повітряний (вир-во Bosch)
370 ₴
- В наявності
- Код: 6900259717
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний (вир-во Bosch)
Номер деталі 1 457 433 274, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x260x40мм., орієнтовна вага - 0,16000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 433 274 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Honda, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX, FX, Legacy, Primera, Civic, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
