
Фільтр повітряний (вир-во Bosch)
510 ₴
- В наявності
- Код: 6900264565
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний (вир-во Bosch)
Номер деталі F 026 400 002, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x380x50мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 002 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 144 мм |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, 500 C, Grande Punto, Punto, Fiorino, Linea, Ypsilon, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
