
Ремінь полікліновий 6pk2257 (Вир-во Bosch)
490 ₴
- В наявності
- Код: 6900265458
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь полікліновий 6pk2257 (Вир-во Bosch)
Номер деталі 1 987 948 495, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x400x20мм., орієнтовна вага - 0,22800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 948 495 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, G-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22800 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
