
Датчик тиску наддува (вир-во Bosch)
3 250 ₴
- В наявності
- Код: 6900277257
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик тиску наддува (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 281 002 137, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x60x20мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 281 002 137 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | Astra, Sintra, Frontera, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴
