
Диск гальмівний HYUNDAI ix35 (LM) (04/10-) передн. (вир-во Bosch)
2 510 ₴
- В наявності
- Код: 6900277480
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний HYUNDAI ix35 (LM) (04/10-) передн. (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 986 479 595, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 340x330x60мм., орієнтовна вага - 9,10500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 595 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Висота | 47.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Carens, Optima, I30, Tucson, Sportage, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.10500 кг |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴
