
Шток форсунки паливної MB CDI (вир-во Bosch)
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 6900277482
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шток форсунки паливної MB CDI (вир-во Bosch)
Номер деталі F 00V C01 051, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x120x20мм., орієнтовна вага - 0,02700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 00V C01 051 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02700 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴
