
Комплект контактів (вир-во Bosch)
3 430 ₴
- В наявності
- Код: 6900277707
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект контактів (вир-во Bosch)
Номер деталі 1 237 031 296, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x100x50мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 237 031 296 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 100, Jetta, Octavia, Passat, 80, California, Caddy, Polo, Felicia, Lupo, Toledo, A4, A6, Transporter, Golf, Alhambra, Cordoba, Corrado, Coupe, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 430 ₴
