
Насос підкачування ПНВТ CR Nissan, Opel, Renault 1.9 dCi (вир-во Bosch)
6 310 ₴
- В наявності
- Код: 6900278757
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос підкачування ПНВТ CR Nissan, Opel, Renault 1.9 dCi (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 440 020 038, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x40мм., орієнтовна вага - 0,49000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 440 020 038 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Режим роботи | Механічний |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 310 ₴
