
Котушка запалювання (вир-во Bosch)
4 690 ₴
- В наявності
- Код: 6900279893
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котушка запалювання (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 221 503 026, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x300x120мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 221 503 026 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Signum, CTS, Vectra, Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 690 ₴
