
Редукційний клапан тиску палива CR Renault (вир-во Bosch)
3 910 ₴
- В наявності
- Код: 6900280764
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Редукційний клапан тиску палива CR Renault (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 281 002 483, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x130x70мм., орієнтовна вага - 0,21500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 281 002 483 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Scenic, Kangoo, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21500 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 910 ₴
