
Котушка запалювання OPEL Omega B, Calibra A, Vectra A (вир-во Bosch)
6 220 ₴
- В наявності
- Код: 6900282013
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котушка запалювання OPEL Omega B, Calibra A, Vectra A (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 221 503 002, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x160x120мм., орієнтовна вага - 1,56000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 221 503 002 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra, Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.56000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 220 ₴
