
Дріт високовольтні (компл.) VAG (вир-во Bosch)
4 640 ₴
- В наявності
- Код: 6900282698
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дріт високовольтні (компл.) VAG (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 986 356 321, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x370x40мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 356 321 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 640 ₴
