
Датчик високого тиску палива (вир-во Bosch)
5 490 ₴
- В наявності
- Код: 6900283312
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик високого тиску палива (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 281 002 842, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x65x50мм., орієнтовна вага - 0,06300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 281 002 842 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Smart, BMW |
| Довжина | 45 мм |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Forfour, CLS, Fortwo, CLC-Class, A-Class, Viano, G-Class, Vito, C-Class, B-Class, 7-Series, Sprinter, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06300 кг |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 490 ₴
