
Клапан регул. тиску Hyundai/Kia 2.0CRDI, 2.2CRDI 99> (вир-во Bosch)
5 570 ₴
- В наявності
- Код: 6900284048
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клапан регул. тиску Hyundai/Kia 2.0CRDI, 2.2CRDI 99> (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 281 002 445, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x130x70мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 281 002 445 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Matrix, Santa Fe, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 570 ₴
