
Витратомір повітря (вир-во Bosch)
3 880 ₴
- В наявності
- Код: 6900284573
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витратомір повітря (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 281 002 683, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x150x110мм., орієнтовна вага - 0,25700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 281 002 683 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Saab, Fiat, Cadillac, Chevrolet |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Signum, 156, Astra, Lacetti, SX4, Corsa, Nubira, Captiva, Idea, Croma, Musa, 9-3, 9-5, Vectra, Grande Punto, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25700 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 880 ₴
