
Електробензонасос SMART (вир-во Bosch)
8 180 ₴
- В наявності
- Код: 6900285080
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електробензонасос SMART (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 986 580 163, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x290x190мм., орієнтовна вага - 0,96000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 580 163 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Паливний бак |
| Режим роботи | Електричний |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.96000 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 180 ₴
