
Регулятор тиску. палива Fiat, Lancia, Opel, Suzuki (вир-во Bosch)
9 700 ₴
- В наявності
- Код: 6900285466
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор тиску. палива Fiat, Lancia, Opel, Suzuki (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 281 002 584, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x120x65мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 281 002 584 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat, Suzuki |
| Довжина | 65 мм |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Doblo, Swift, Corsa, Idea, Panda, Musa, Combo, Punto, Ypsilon, Meriva, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 700 ₴
