Насос водяний електричний RANGE ROVER III 4.2 (Вир-во Bosch)
Номер деталі 0 392 022 002, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 155x210x110мм., орієнтовна вага - 1,07500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 392 022 002 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Довжина | 155 мм |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.07500 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

