
Датчик високого тиску палива (вир-во Bosch)
5 440 ₴
- В наявності
- Код: 6900285706
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик високого тиску палива (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 281 002 908, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x65x45мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 281 002 908 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Lancia, Hyundai, Fiat, Kia |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, Multipla, H 1, Sorento, H-1 / Starex, Punto, Stilo, Lybra, Palio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 440 ₴
