
Витратомір повітря (вир-во Bosch)
6 040 ₴
- В наявності
- Код: 6900285935
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витратомір повітря (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 281 002 861, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 101x150x100мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 281 002 861 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Alfa Romeo |
| Довжина | 101 мм |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Grande Punto, 159, Idea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 040 ₴
