
Електробензонасос OPEL ZAFIRA 1.6/1.8 05> 3.8BAR (вир-во Bosch)
7 530 ₴
- В наявності
- Код: 6900286130
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електробензонасос OPEL ZAFIRA 1.6/1.8 05> 3.8BAR (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 580 314 114, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x290x290мм., орієнтовна вага - 1,34000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 580 314 114 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Паливний бак |
| Режим роботи | Електричний |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.34000 кг |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 530 ₴
