
Датчик високого тиску палива (вир-во Bosch)
8 200 ₴
- В наявності
- Код: 6900286713
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик високого тиску палива (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 281 002 794, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x125x65мм., орієнтовна вага - 0,31000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 281 002 794 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31000 кг |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 200 ₴
