
Електробензонасос CHEVROLET; CITROEN; FORD; KIA; RENAULТ (вир-во Bosch)
1 320 ₴
- В наявності
- Код: 6900287771
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електробензонасос CHEVROLET; CITROEN; FORD; KIA; RENAULТ (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 580 454 093, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x150x60мм., орієнтовна вага - 0,32600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 580 454 093 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Паливний бак |
| Режим роботи | Електричний |
| Сумісність з маркою | Renault, Volkswagen, Audi, Fiat, Ford, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Bora, Astra, Corsa, A3, Celta, Scenic, Golf, Palio, Vectra, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32600 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴
