Пружина підв. MAZDA 626 передн. OESpectrum (вир-во Monroe)
Номер деталі SP0178, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x560x180мм., орієнтовна вага - 2,58000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SP0178 |
| Виробник | Monroe |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.58000 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

