
Сайлентблок важеля CITROEN DS4, DS5, PEUGEOT 308, 5008 00- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
520 ₴
- В наявності
- Код: 6900292707
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CITROEN DS4, DS5, PEUGEOT 308, 5008 00- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 28899 01, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28899 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, 307, 308, 206, Berlingo, RCZ, C4, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
