
Відбійник аморт. AUDI, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (вир-во Lemferder)
400 ₴
- В наявності
- Код: 6900292708
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійник аморт. AUDI, SEAT, SKODA, VW передн. вісь (вир-во Lemferder)
Номер деталі 29323 01, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x90x60мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 29323 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
