
Опора аморт. DACIA, RENAULT передн. вісь (вир-во Lemferder)
610 ₴
- В наявності
- Код: 6900292711
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. DACIA, RENAULT передн. вісь (вир-во Lemferder)
Номер деталі 31345 01, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x110мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31345 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Lodgy, Sandero, Dokker, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
