
Сайлентблок важеля GEELY, SEAT, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 330 ₴
- В наявності
- Код: 6900292713
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля GEELY, SEAT, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34711 01, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x195x95мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34711 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 95 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 195 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴
