
Тяга стабілізатора HYUNDAI SONATA III, MITSUBISHI GALANT VI 93-04 зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900292716
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стабілізатора HYUNDAI SONATA III, MITSUBISHI GALANT VI 93-04 зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 24696 01, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x105x85мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24696 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Сумісність з моделлю | Sigma, Galant, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
