Накінечник керма. FORD, MAZDA передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 25812 01, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x140x60мм., орієнтовна вага - 0,36500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 25812 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36500 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

