
Тяга рульова MERCEDES SPRINTER, VW CRAFTER 30-50 06- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
1 450 ₴
- В наявності
- Код: 6900292719
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга рульова MERCEDES SPRINTER, VW CRAFTER 30-50 06- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 31147 01, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x420x40мм., орієнтовна вага - 0,93000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31147 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93000 кг |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴
