
Накінечник тяги керма. HYUNDAI TUCSON прав. (Вир-во Lemferder)
970 ₴
- В наявності
- Код: 6900292721
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. HYUNDAI TUCSON прав. (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34325 01, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x200x55мм., орієнтовна вага - 0,65000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34325 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
