Циліндр гальм. роб. (вир-во Cifam)
Номер деталі 101-116 , призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x90x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 101-116 |
| Виробник | Cifam |
| Стан | Новий |
| Діаметр поршня | 14.29 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Polo, Coupe, Jetta, Scirocco, Golf, Derby, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

