Циліндр гальм. роб. (вир-во Cifam)
Номер деталі 101-356 , призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x90x70мм., орієнтовна вага - 0,51000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 101-356 |
| Виробник | Cifam |
| Стан | Новий |
| Діаметр поршня | 22.2 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Sierra, Musso Sports, Musso, Rexton, Orion, Fiesta, Granada, Korando, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

