Циліндр гальм. роб. NISSAN/RENAULT KUBISTAR/KANGOO (вир-во Cifam)
Номер деталі 101-759 , призначена для Renault, NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x90x50мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 101-759 |
| Виробник | Cifam |
| Стан | Новий |
| Діаметр поршня | 22 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

