Колодка гальм. диск. VOLVO S80 передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1684, призначена для Volvo, FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x170x80мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1684 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mercedes-Benz, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, S80, XC70, Vito, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

