
Колодка гальм. диск. FORD GALAXY 06-, S-MAX 06-, VOLVO S60, V60 10- задн. (вир-во TRW)
2 070 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328439
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. FORD GALAXY 06-, S-MAX 06-, VOLVO S60, V60 10- задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1685, призначена для Volvo, FORD, LAND ROVER.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1685 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mercedes-Benz, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, S60, V70, Freelander, XC60, XC70, S80, Vito, Galaxy, Range Rover Evoque |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴/комплект
