
Колодка гальм. диск. BMW 525I задн. (вир-во TRW)
1 970 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328472
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. BMW 525I задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1727, призначена для FORD, BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x80мм., орієнтовна вага - 1,14000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1727 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.14000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 970 ₴/комплект
