
Колодка гальм. диск. FORD KUGA задн. (вир-во TRW)
1 670 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900328477
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. FORD KUGA задн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1732, призначена для Volvo, FORD, FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x60x50мм., орієнтовна вага - 0,88000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1732 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, Mondeo, XC70, S80, Galaxy, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.88000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴/комплект
