
Колодка гальм. диск. MB C-CLASS передн. (вир-во TRW)
2 250 ₴
- В наявності
- Код: 6900328480
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. MB C-CLASS передн. (вир-во TRW)
Номер деталі GDB1736, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x120x80мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1736 |
| Виробник | TRW |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Товщина | 20.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | SLC, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴
